İller

4 Ocak 2022 Salı

Bozkırlı YouTuber Yeni Şarkısıyla Karamanda Yeni Yıla Damga Vurdu


YouTube'da 100 binden fazla takipçisi bulunan ve sosyal medyada "Akif Orhan" ve "Makomen Akif" adları ile bilinen Mehmet Akif ORHAN yeni yıla yeni şarkısı ile damga vurdu.

Karaman'da yaşayan ve eğlence içerikleri başta olmak üzere oyun,vlog ve eğitim videoları paylaşan Bozkırlı Akif Orhan her yıl olduğu gibi bu yılda "Biz Bize" adlı  parçasını güzel bir klip ile izleyicilerine paylaştı.

Şarkının takipçileri tarafından beğenilmesi ile ilgileri üstüne çeken Akif Orhan şarkısı hakkında ;

"Bu şarkıyı 2021 yılının başlarında sevgilim Ebru ile düşündük ve Biz Bize adlı şarkımıza söz yazmaya karar verdik. Sözleri içimizden gelen bir anlık duygularla oluşturduğumuz bu şarkıya klip çekimini ise tamamen kendi imkanlarım dahilinde annemin ve babamın yardımlarıyla gerçekleştirdim. Şarkının mix-mastering ve edit gibi tüm teknik konularını kendim üstlendim. Şarkı 2021 yılının ortalarında hazır olmasına rağmen biz şarkıyı yayınlamak konusunda bir türlü zaman bulamadık. Sonunda yeni yıla özel bir şarkı olsun diyerek bu şarkıyı 2022 yılının ilk günü sizlerle paylaştık. Şarkıyı biz bize yaptık hep beraber dinliyoruz. Umarım bu çalışmamızı beğenmişsinizdir bu tarzda daha güzel parçalar oluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. "ifadelerini bizlere iletti.

Şarkısına buradan erişim sağlayabilirsiniz.
https://youtu.be/dDtE_QgZmGQ
Sizler de şarkısı hakkında yorumları belirtebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder