İller

11 Ocak 2020 Cumartesi

Olympos Teleferik geçen sezonu kutladı


Alternatif turizmin en önemli merkezlerinden birisi olan ve Kemer Bölgesinin en büyük değerlerinin başında gelen Olympos Teleferik yılı oldukça iyi tamamlarken,  başarıyı personeli ile birlikte kutladı.

Başarılı geçen 2019 yılının ardından Olympos Teleferik Yönetimi personele bir gece düzenledi. Geceye Teleferik Yönetim Kurulu Başkanı Paul Christen , Olympos Teleferik Yeni Yönetim Kurulu Delegesi Jürg Gisler, Tesis Teknik Müdürü Roland Streule , Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü ile Teleferik Personeli katıldı.

Geceye Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da katılıan isimler arasındaydı. Teleferik çalışanlarıyla tek tek sohbet edip hal hatır soran Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Teleferik Yönetimi ve Genel Müdür Haydar Gümrükçü ile yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü gecede yaptığı açıklamasında, " Başarılı geçen bir sezonun ardından bu gecede birlikte olmak çok güzel. Önümüzde bizi daha da iyi bir z bekliyor. İnanıyorum ki, ekip olarak başaramayacağımız hiçbir şey yok. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Yine bizleri bu gece yalnız bırakmayan Kemer Belediye Başkanımız Necati Toaploğlu’na da çok teşekkür ediyorum. Kemerimiz için geliştirilecek her türlü projede bizlerde elimizden gelen ne geliyorsa yapacağız" dedi.

Gecede açıklamalarda bulunan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, "Olympos Teleferik, sadece Kemer'in değil dünyanın en önemli alternatif turizm merkezlerinden biri konumunda. Teleferiğin, Kemer'e ve Antalya’ya sağladığı katkı çok büyük. Başarılarından dolayı tüm teleferik çalışanlarını tebrik ederim. Rekor üstüne rekor kıran teleferiğin çıtasını daha da yükselteceğine inancım tam. Hep beraber daha güzel başarılara imza atmak için ortak projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz" diye konuştu.


Hibya Haber AjansıHiç yorum yok:

Yorum Gönder