İller

11 Nisan 2020 Cumartesi

Setrow'dan tüm kamu hastanelerine ve özel hastaneler ücretsiz destek


Entegre Dijital Pazarlama Platformu Setrow, tüm kamu hastanelerine ve özel hastanelere 3 ay süre ile ücretsiz e-posta gönderim hizmeti sağlayarak koronavirüs salgınına karşı yürütülen mücadeleye destek vereceğini duyurdu.

Entegre Dijital Pazarlama Platformu Setrow, içinde bulunduğumuz koronavirüs (Covid-19) sürecinde tüm kamu hastanelerine ve özel hastanelere 3 ay süre ile ücretsiz e-posta gönderimi hizmeti sağlayarak pandemiye karşı yürütülen mücadeleye destek veriyor.

Hasta ve danışanlarıyla her türlü öneriyi paylaşmak ve iletişim kurmak, onlara koronavirüs hakkında bilgi vermek isteyen tüm sağlık kuruluşları, salgın hastalık sürecinin Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında Setrow’dan ücretsiz e-posta gönderim desteği alabilecek.

Setrow Genel Müdürü Turgut Taneli;

“Salgın hastalık ülkemizde de hızla yayılmaya devam ederken toplumumuz birbirine destek ve dayanışma içinde olarak bu zorlu süreci atlatmaya çalışıyor. Biz de Setrow olarak vatandaşlarımızı bilgilendirmek isteyen tüm hastane ve benzeri sağlık kurumlarının e-posta yoluyla iletmek istediği bilgilerin ve bu yolla yapmak isteyebilecekleri iletişimin ücretsiz gerçekleşmesini sağlamak istedik” dedi.


Hibya Haber Ajansı

 

 Hiç yorum yok:

Yorum Gönder