İller

13 Ekim 2020 Salı

IFS Türkiye ekibini büyüterek daha da güçleniyor


IFS global şirketlerden edindiği 40 yılı aşkın iş tecrübesini, 20 yıldır iş dünyasına taşıyor. IFS Türkiye bünyesine kattığı yeni isimlerle kurumsal şirket unvanını güçlendirmeye devam ediyor. 2020'de IFS Türkiye, danışman kadrosunu% 40, satış ve pazarlama kadrosunu% 100, teknik kadrosunu ise% 10 genişletti. Geliştirdiği inovatif çözümlerle farklı sektörlerin geleceğini tasarlayan IFS, 2020'de stratejik atamalarla enerjisini yeniledi.

 

Endüstri mühendisliği ile pazarlama iletişimi alanlarını harmanlayan Hilal Piyade Göksu, kariyerini yurt dışı deneyimiyle zenginleştirdi. Rekabetin yoğun olduğu ABD'de çalışma fırsatı bulan Göksu, iş yapmaü çeşitlendirerek kendi alanında fark yarattı. Eylül 2020 itibari ile IFS Türkiye'nin pazarlama departmanı ona emanet.

Eğitimin gücüne ve sürekli öğrenmeye kendini adamış Mert Akandere ise iş hayatında mevcut aslala yetinmemesi ve mükemmele ulaşma hedefi ile biliniyor. Yurt içi ve Yurt dışında birçok global firmada satış deneyimi bulunan Akandere, 2020 Ağustos itibari ile tecrübelerini IFS Türkiye'de Satış Yöneticiliği göreviyle taçlandırıyor.

 

IFS Türkiye strateji ekibi yenileniyor

Yasin Şükrü Gürdemir kurumsal iş uygulamaları satış ve danışmanlığı üzerine uzmanlaştı. Kariyerinde pek çok başarı elde eden Gürdemir, yazılım alanında önde gelen satış departmanında görev aldı. Kurumsal iş uygulamaları sanayinin kalbi olduğunu ifade eden Gürdemir, Haziran 2020 itibari ile IFS Stratejik Müşteri Direktörlüğü atandı.

IFS Türkiye yeni işe alımlarda kriter olarak globalleşen iş hayatının dinamiklerini daha takip edebilmek ve uygulamak adına yurt dışı deneyimini de ekleyerek. Bu kararın bir sonucu olarak yurt dışı ve yurt içinde çok uluslu tuvalette satış tecrübesi içinde Dilara Öztürk'ü IFS Stratejik Müşterilerden Sorumlu Satış Direktörü olarak ekibine dahil etti. IFS'in gerçekleştirdiği müşteri portföyünü genişletmek ve müşteri referanslarını arttırmak Öztürk'ün gerçekleştirdiği yer alıyor.

IFS Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergin Öztürk ise ekipteki büyümeyle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Çeşitlilik, IFS için bir rehber ilke ve kişisel olarak benim önem verdiğim konulardan biri arasında yer alıyor. IFS Türkiye ekibindeki bu büyümenin bize ve müşterilerimize yeni değerler sağlayacağına inanıyorum. ”


Hibya Haber AjansıHiç yorum yok:

Yorum Gönder