İller

8 Kasım 2020 Pazar

Sektöre damga vuran gıda girişimcilerini ağırlıyor


Kapsamlı etkinlik programı ile sektöre yönelik tecrübesini 360 derece ele alarak; üretim, tedarik, tüketim ve pazarlamaya dair tüm konuları konferans sahnesi ve şov mutfağında değerlendiren WorldFood Istanbul’un bu seneki yeniliklerinden biri ise FOOD TECH GARAGE.

Fuarın bu yeni platformu; biyoteknolojiden gıda israfına, katkı maddesiz gıda üretiminden şehir içi tarım tekniklerine, sürdürülebilir gıdalardan yeni nesil veri tabanlı gıda tüketimine, sektöre damga vuran teknoloji tabanlı gıda girişimcilerini sektörle bir araya getiriyor.

Fuar Öncesi Webinar ile Sektörü Teknoloji Merceğine Alın!

21’inci yüzyıl ile birlikte girişimci bakış açısı ve büyük veriye dayalı çalışmaların hayatımıza girmesiyle birçok sektörde iş yapış şekli kökten değişti. 2020’nin başından itibaren tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 pandemisi ile birlikte dijitalleşme ya da dijitalleşmenin desteklediği karma uygulamaların, yeni teknolojilerin, sürdürülebilirliğin ve güvenilir gıdaların önemi hiç olmadığı kadar arttı.

25-28 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek WorldFood Istanbul’da kurulacak özel alanda girişimci ürünlerini deneyimle fırsatı sunulacak.

Bunun öncesinde ise, 12 Kasım Perşembe günü saat 14:00’te başlayacak Food Tech Garage Webinar’da fuara katılacak girişimcilerle dijital olarak bir araya gelerek sektördeki fırsat alanları, yatırım dünyası, tüketici trendleri, sağlık ve çevre konularının tetiklediği yeni uygulamalar ve inovasyonlar tartışılacak.

Tümü yerel girişimler olan; Fazla Gıda, HyggeFoods Company, Lykta Greenbox, Nanomik Biotechnology, The Snack Haus ve Vahaa kurucuları webinar’a katılacak.

Hyve Group Fuarlar İçerik ve Etkinlikler Departman Yöneticisi Zeynep Gülşen moderatörlüğünde; Nanomik Biotechnology Kurucu Ortağı ve CEO'su Buse Berber Örçen, HyggeFoods Company Kurucu ve CEO'su Emine Yılmaz, Lykta Greenbox Kurucusu ve COO’su Ertaç Çiftçi, The Snack House Ürün Müdürü Hazel Topçu, Vahaa Kurucu Ortağı ve CBDO'su Nehir Gülşen Boyacıoğlu, Fazla Gıda Proje Müdürü Pamir Yanık iş birliği fırsatları ve sektörün büyüme alanları üzerine öngörülerini paylaşacak.

Ücretsiz gerçekleşecek webinar’a aşağıdaki linkten kayıt yaptıran tüm sektör profesyonelleri katılabilir:

https://ift.tt/38mIyRj

 

Fuarı Ziyaret Edin, Food Tech Garage Alanında Girişimcilerin Yenilikçi Ürünleriyle Tanışın!

WorldFood Istanbul 2020, sektörün gündemine ışık tutan ve derinlemesine inceleyen, yeni ürün ve uygulamalarla sektöre damga vuran işler gerçekleştiren girişimcilere ev sahipliği yapıyor.

12 Kasım’da webinar’da dinleme fırsatı bulacağınız yenilikçi yaklaşımları getiren girişimcilerle 25-28 Kasım tarihleri arasında fuar alanında birebir tanışabilirsiniz. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 5’inci salonda kurulacak Food Tech Garage alanında girişimcilerle buluşmak, sizleri rakiplerinizin önüne geçirebilecek fikirleri geliştirmek, yeni ilişkiler tesis etmek ve ticari ilişkilerinizi geliştirerek yeni iş olanakları yaratmak için ücretsiz online davetiyenizle fuara katılmanız yeterli olacak.

 

Bu alanda yer alacak girişimciler; Fazla Gıda, HyggeFoods Company, Lykta Greenbox, Nanomik Biotechnology, The Snack Haus, Vahaa sizleri geleceğin teknolojileri ve çözüm yolları ile buluşturacak.

 

Food Tech Garage Maraton Sunumları

Fuarın son günü olan 28 Kasım’da ise Food Tech Garage Maraton Sunumları adı altında, sektöre damga vuran yerli gıda girişimcileri, Konferans Sahnesi’nde deneyimlerini paylaşarak, hangi beklentilere yanıt verebildiklerini ya da büyüme alanını doldurduklarını anlatan ve sektöre yenilikçi fikirleriyle ilham olan serüvenlerini paylaşacaklar.


Hibya Haber AjansıHiç yorum yok:

Yorum Gönder