İller

8 Aralık 2020 Salı

Selçuklu Belediyesi'den Pandemi Döneminde Çocuklar İçin Anlamı Yarışma


HAYAT RESİM DEFTERİNE SIĞAR

Selçuklu Belediyesi "Hayat Resim Defterine Sığar" konulu resim yarışması ile çocukların hayal dünyasını resim defterine aktarmasına katkı sağlıyor. Başvuruları online olarak gerçekleştirilecek yarışmanın  son katılım tarihi 10 Aralık.

Selçuklu Belediyesi koronavirüs döneminde evde kalan çocukların ekran başında geçirdiği zamanı azaltmak, onların resim yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olarak hayal güçlerinin zenginleştirmesi  amacıyla anlamlı bir yarışma düzenliyor.Başvuruları internet üzerinden online olarak gerçekleştirilen "Hayat Resim Defterine Sığar" konulu resim yarışmasına son başvuru tarihi 10 Aralık Perşembe.

İlkokul, ortaokul  ve dengi resmi ve özel okullarda eğitim gören bütün öğrencilerin katılabileceği yarışma için başvurular https://etkinlik.selcuklu.bel.tr/tr/ adresinden gerçekleştirilebiliyor.Yarışmaya başvuru yapan  tüm katılımcıların resim malzemelerinin temini  Selçuklu Belediyesi tarafından ücretsiz sağlanıyor. İlkokul ve ortaokul kategorisinde gerçekleştirilecek yarışma, "Kahraman sağlık çalışanları'', '' Hastalık bizi yenemez'', ''Evdeki yaşam'', ''Doğaya duyulan özlem'', ''Çocukların Belediyesi'' ve ''Selçuklu'da Yaşam'' temalarından oluşuyor. Yarışmaya katılanların seçtikleri bir tema üzerinden yaptıkları resimleri 15 Mart-30 Mart 2020 tarihleri arasında teslim etmeleri gerekiyor.  

Selçuklu Belediyesi jüri değerlendirmesinin ardından dereceye giren yarışmacıları çeşitli hediyeler ile  ödüllendirecek. İlkokul ve ortaokul düzeyinde birinci olan yarışmacılar fotoğraf makinesi, ikinci olanlar tablet, üçüncü olanlar ise akıllı saat ile ödüllendirecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder