İller

20 Ocak 2021 Çarşamba

SELÇUKLU BELEDİYESİ'NDEN 1250 AİLEYE "ÇOK YAŞA BEBEK" HEDİYESİ


Selçuklu Belediyesi, ilçede bebek sahibi olan ailelerin sevincine "Çok Yaşa Bebek"  projesi ile ortak olmaya devam ediyor. Proje kapsamında 2020 yılında 1250 aile ziyaret edilerek hediyeleri teslim edildi.

Selçuklu Belediyesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında 2016 yılında başlattığı "Çok Yaşa Bebek" projesi ile bebek sahibi olan ailelerin mutluluğuna ortak olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Çok Yaşa Bebek  ekipleri, ilçede ikamet eden ve yeni bebeği olmuş aileleri evlerinde ziyaret ederek hediyelerini takdim ediyor. Pandemi koşullarına göz önünde bulundurularak yapılan ziyarette ailelere içerisinde yeni doğan bebeğin ihtiyacını karşılayacak battaniye ve alt açma setinden oluşan paket teslim ediliyor. Selçuklu Belediyesi'nin fiziki belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sürdürdüğü sosyal belediyecilik faaliyetleri ile de vatandaşlardan büyük takdir görüyor.

Proje ile ilçe sınırlarında ikamet eden ve 0-1 yaş arası yeni bebek sahibi ailelere Selçuklu Belediyesi'ne başvurmaları halinde önceden bilgi verilerek ziyaretler gerçekleştiriliyor. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın hayırlı olsun dileklerini ailelere ulaştıran görevliler daha sonra getirdikleri hediyeyi aileye takdim ediyorlar.  

Ailelerimizin mutluluklarına ortak oluyoruz

Selçuklu Belediyesi'nin ilçe sakinlerinin hem hüznüne hem de sevinçlerine her koşulda ortak olduğunu ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı," Başta pandemi ile mücadele olmak üzere zor bir yılı geride bıraktık.Ama her şeye rağmen hayat güzellikleriyle devam ediyor. Selçuklu Belediyesi olarak yürüttüğümüz Çok Yaşa Bebek projesi ile dünyamızı güzelleştiren, gönlümüzü neşelendiren ve geleceğimize ışık tutacak olan yavrularımızı evlerinde ziyaret ederek, ailelerimizin mutluluklarına ortak oluyoruz. Bu vesileyle dünyaya gözlerini açan minik yavrumuza hayırlı, sağlıklı ve bereketli bir ömür diliyor, kıymetli ailemizi de tebrik ediyorum" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme