![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgisZCm2hvzTOwW-114C_tguT1e7wFXd_9onDmSMP0KXg0xLljQ1ANRJ5CCO6FfqoYDeBdsf1J-MaYS3y7-BDQSwKnK5mFEEU8bgNUzvC1hi3RfrsvRpaZ3qZqVs3f859eOqPhwnXNxmf0/s1600/KurumHaberleri.jpg)
Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş, İbn Haldun Üniversitesi Projesi elektrik işlerine ilişkin sözleşme imzaladı.
Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:
''31.03.2021 tarihli açıklamamızda şirketimizin İstanbul'da inşası devam etmekte olan İbn Haldun Üniversitesi Başakşehir Külliyesi Spor Salonu ve Vadi Peyzaj Aydınlatma elektrik işlerine yönelik verdiği toplam 233.895,86 avro + KDV ve 1.599.614,14 TL + KDV tutarındaki teklifinin kabul edildiği ve işverenle sözleşme görüşmelerine başlandığı kamuya duyurulmuştu. Bahsi geçen sözleşme imza süreci tamamlanmıştır. İşlerin 180 günde bitirilmesi planlanmaktadır.''
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder