İller

16 Şubat 2022 Çarşamba

​​Columbus Crew, Güç ve BT Yönetim Sistemlerine Güveniyor


Major Futbol Ligi'nde yer alan Columbus Crew, Birinci Sınıf Taraftar Deneyimini Desteklemek için Vertiv™ Güç ve BT Yönetim Sistemlerine Güveniyor

Columbus Crew'un sınıfının en iyi stadyum taraftar deneyimi, Vertiv'in yüksek verimli edge bilişim uygulamasıyla destekleniyor.

İstanbul, Türkiye [16 Şubat 2022] –2020 MLS Kupası şampiyonu Columbus Crew'un yeni evi Lower.com Field, her oyunda 20 bine kadar taraftara hızlı ve kolay erişim sağlayan sınıfının en iyisi giriş sistemiyle, modern sporda dijital olarak en gelişmiş taraftar deneyimlerinden birini sunuyor. Bu sistem Crew'un diğer dijital araçlarıyla birlikte kusursuz bir taraftar deneyimi sağlarken dünya çapında ek stadyumlar ve arenalar için bir prototip görevi görüyor. Kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin küresel bir sağlayıcısı olan Vertiv (NYSE: VRT), Crew'un gururlu bir destekçisi ve komşusu olarak her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlıyor.


Lower.com Field'daki giriş kapıları, stadyuma giren taraftarlar için iki seçeneğe sahip. Bu seçeneklerden biri telefondaki bir barkodu kullanarak insansız bir turnikeden hızlı bir şekilde geçmek, diğeri de stadyumun önceden kayıtlı taraftarları tanıyan ve ek bir işlem gerekmeden onları hızla kabul eden yüz tanıma sistemini kullanmak.

Mobil sipariş ve satın alma teknolojileri, teması en aza indiriyor ve uzun kuyrukları ortadan kaldırıyor. Stadyumda yer alan çeşitli skorbordlar ve dijital ekranlar, maç öncesinde, sırasında ve sonrasında taraftarların sürekli bilgilendirilmesini sağlıyor. Tüm bunları mümkün kılan edge bilişim kaynakları ve altyapısı; taraftar deneyimini kolaylaştırıp geliştiren sofistike, bağlantılı ve güvenilir bir dijital ekosistemin parçası olarak öne çıkıyor.

"Taraftarlar ve teknoloji arasındaki boşluğu kapatmaya karar verdik ve tamamen taraftar konforuna, rahatlığına ve eğlencesine odaklanan bir stadyum inşa ettik" diyen Columbus Crew ve Cleveland Browns NFL takımının ana hissedarı Haslam Sports Group'un (HSG) bilgi teknolojisi başkan yardımcısı Brandon Covert, sözlerini şöyle sürdürüyor: "Vertiv'in altyapı desteği, imtiyaz ve biletleme ortaklarımıza ihtiyaç duydukları güvenilir bağlantıyı sağlamamıza yardımcı olurken, oldukça yüksek bir verimlilikle çalışmalarını mümkün kılıyor. Örneğin eğer biletleme sistemi 10 saniyeliğine kapalı olduğunda bile bu etkinlik için kritik bir öneme sahip. Beklentimiz mükemmel ve kesintisiz bir taraftar deneyimi yaratmak, bu deneyim de daha binaya girmeden başlıyor. Bu stadyuma 20 bin kişiyi getirdiğinizde her saniye önemli."

Vertiv, stadyumun kritik öneme sahip sistemlerini kesintisiz güç kaynağı (UPS) sistemleri, güç dağıtım üniteleri (PDU'lar) ve biletsiz girişten uzaktan siparişe ve nakitsiz yeme içme alanlarına kadar tüm dijital uygulamaların kullanılabilirliğini sağlayan soğutma sistemleriyle destekliyor. Stadyum yayın kontrol odasında, yayın mühendisleri, skoarbordlar ve dijital tabelalar arasında güvenli, sorunsuz, düşük gecikme süreli veri ve videolar sağlamak için Vertiv™ yüksek performanslı KVM ağ donanımına güveniyor.

Vertiv™ BT yönetim araçları ve uzaktan izleme yazılımı, altyapı sistemleri genelinde basitleştirilmiş, güvenli görünürlük ve kontrol sağlarken, stadyum boyunca ve stadyum dışındaki yakın lokasyonlarda konumlanan Vertiv™ kabinleri, BT ekipmanı için fiziksel güvenlik sağlıyor. Bu çözümler; interaktif taraftar deneyimini destekleyen BT ağlarının çalışma süresini ve sorunsuz, entegre çalışmasını korumak için uyum içinde faaliyet gösteriyor.

Columbus Crew ve Lower.com Field operasyon ekipleri ayrıca Liebert® DSE ve Liebert® DS termal yönetim sistemlerinin sektörün en verimli sistemleri arasında olduğunu, işletim maliyetlerini ve bütçelerini kontrol altında tutarken veri merkezi ekipmanı için uygun çalışma ısısı sağladığını belirtiyor. Vertiv'in baş strateji ve geliştirme sorumlusu Gary Niederpruem, "Şehrimizin taraftarlarına ve Columbus'taki ziyaretçilere sınıfının en iyi stadyum deneyimini sunmak için Crew ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz" diyor. Niederpreum, sözlerini şöyle sürdürüyor: "Kuruluşlarımızın ortak noktası Central Ohio'da derin kökleri olması. Ayrıca, her iki kuruluş da ekip çalışmasının değerine inanıyor ve yaptığı her şeyde mükemmelliği taahhüt ediyor."

Vertiv, Lower.com Field'ın kurucu ortağı ve birden fazla topluluk etkinliğinde Crew ile birlikte çalışıyor. Bu etkinlikler arasında Orlando'daki 2022 ABD Oyunları'nda Özel Olimpiyatlar Ohio ve onların Team Ohio futbol takımına sponsorluk, Özel Olimpiyat atletlerine krampon bağışları, Columbus Kız ve Erkek Kulüpleri için Lower.com Field'da STEM Günü etkinliklerine ev sahipliği yapmak ve Kick Çocukluk Kanseri Gecesi'nin tanıtımını yapmak da yer alıyor.

Lower.com Field'daki Vertiv çözümleri ve Columbus Crew ile iş birliği hakkında daha fazla bilgi almak için Vertiv.com'daki örnek vakaları görüntüleyip indirebilirsiniz.

Vertiv Hakkında

Vertiv (NYSE: VRT) müşterilerinin hayati uygulamalarının sürekli çalışmasını, optimum düzeyde performans göstermesini ve iş ihtiyaçlarıyla birlikte büyümesini sağlamak için donanım, yazılım, analatik ve sürekli hizmetleri bir araya getiriyor. Vertiv, buluttan ağın ucuna kadar uzanan bir güç, soğutma ve BT altyapı çözümleri ve hizmetleri portföyüyle günümüzün veri merkezlerinin, iletişim ağlarının ve ticari endüstriyel tesislerin karşılaştığı en önemli zorlukları çözüyor. Merkezi Columbus Ohio ABD'de bulunan Vertiv yaklaşık 21 bin kişiyi istihdam ediyor ve 130'dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Daha fazla bilgi ve Vertiv'den en son haber ve içerikler için Vertiv.com'u ziyaret edebilirsiniz.

İleriye Dönük İfadeler

Bu yayın, 1995 tarihli Özel Menkul Kıymetler Dava Reformu Yasası, Menkul Kıymetler

Yasası'nın 27. Bölümü ve Menkul Kıymetler Borsası Yasası'nın 21E Bölümü anlamında ileriye dönük ifadeler içeriyor. Bu açıklamalar sadece bir tahmindir. Gerçek olaylar veya sonuçlar, burada belirtilen ileriye dönük beyandakilerden önemli ölçüde farklı olabilir. Okuyucular, Vertiv ve operasyonlarıyla ilgili bu ve diğer önemli risk faktörlerinin tartışılması için Vertiv'in Form 10-K/A'ya ilişkin en son Yıllık Raporu ve Form 10-Q'ya ilişkin sonraki Üç Aylık Raporlar da dahil

olmak üzere, Vertiv'in Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na sunduğu dosyalara yönlendirilir. Vertiv, yeni bilgiler, gelecekteki olaylar veya başka bir nedenle ileriye dönük

beyanlarını güncelleme veya değiştirme konusunda hiçbir yükümlülük altında değildir ve herhangi bir yükümlülüğü açıkça reddeder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder