İller

18 Aralık 2019 Çarşamba

İzmirlilere özel yakıt kampanyası

TOTAL istasyonlarının İzmir’e özel kampanyasıyla, Club TOTAL üyeleri İzmir Optimum ve Karşıyaka Hilltown AVM’deki alışverişlerinde anında kazanacak!

TOTAL’den İzmirlilere Özel, Hediye Yakıt Kampanyası

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL, Club TOTAL üyelerine birbirinden özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Club TOTAL üyeleri, İzmir Optimum ve Karşıyaka Hilltown AVM’de yapacakları yılbaşı alışverişlerini hediye yakıta dönüştürüyor.

16 Aralık 2019 – 5 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, Club TOTAL üyeleri yaptıkları her 100TL’lik alışverişe 10TL, her 250TL’lik alışverişe 25TL ve her 500TL’lik alışverişe 50TL anında hediye Club Total puan kazanıyor. Hediye puanlar daha sonra, Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarında, yakıt harcamalarında kullanılabiliyor.

Kampanyadan faydalanmak için, yapılan alışveriş sonrası AVM içerisinde yer alan danışma ve Club Total standlarına giderek verilecek kampanya kodunu, TOTAL Türkiye uygulamasında yer alan AVM özel kampanya bölümündeki “KAMPANYA KODUNU GİRİNİZ” alanına girmek ve ardından kodu onaylamak yeterli.  Avantajlarla dolu Club TOTAL’in İzmir özel kampanyası, 5 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Club Total hesabına yüklenen akaryakıt puanları, 20 Ocak 2020 tarihinden itibaren bir yıl boyunca Club Total üyesi Total istasyonlarında harcanabilecek. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgiye Total Türkiye mobil uygulaması ve www.demirorenpetrol.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.

Club TOTAL Üyesi Olmak Çok Kolay

Club TOTAL üyesi olmak için akıllı telefonlardaki uygulama marketleri üzerinden ya da http://bit.ly/ClubTotal adresinden TOTAL Türkiye uygulamasını ücretsiz indirerek kolayca üye olmak mümkün. Sizler de hemen indirip üyeliğinizi tamamlayın, her yolculukta kazanmaya başlayın!

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL istasyonları, Türkiye’ye hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalışmaya devam ediyor.

Kaynak: Canvas İletisim
Hibya Haber Ajansı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder