İller

14 Aralık 2019 Cumartesi

Sodexo Plus’a Altın Ödül

Çalışan bireylerin yaşam kalitesini artırmak, müşterisi olan firmalara de en iyi Sodexo deneyimini yaşatmak misyonuyla hareket eden Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme online ödeme ve sipariş alanında hayata geçirdiği ‘Sodexo Plus’ uygulaması ile PSM Awards Altın Ödül’ün sahibi oldu. Ödeme Sistemleri Dergisi PSM tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen; finans, bilişim, yazılım ve sigorta sektörlerindeki teknoloji odaklı inovatif projelerin ödüllendirildiği PSM AWARDS’da Sodexo Türkiye, En İyi Online Ödeme kategorisinde Altın PSM ödülüne layık görüldü. “Yılın Yıldızları” konsepti ile gerçekleşen ödül töreninde Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İş Geliştirme Direktörü Berna Şamiloğlu Acar ödülü teslim aldı.

 

Türkiye’nin önde gelen bankaları, FinTek şirketleri ve startup’lar tarafından 72 başvuru yapıldığı, 36 şirketin finale kaldığı yarışmada jüri son turda 68 ödüle aday, 50 projeyi değerlendirdi.

 

Sodexo Plus ile online sipariş dönemi

Sodexo’nun yemek kartı çözümünü kullanan şirketlerin çalışanları, Sodexo Plus mobil uygulaması veya www.sodexoplus.com adresi üzerinden yemek kartlarını bir kez tanımlayarak, online olarak dilediği adrese Sodexo’nun yemek siparişi ağında bulunan restoranlardan sipariş verebiliyor. Sipariş tutarının anında kart bakiyesinden düştüğü bu sistemle birlikte yemek siparişleri için kapıda ödeme devri Sodexo kullanıcıları için kapanmış oldu.

 

Sektörde bir ilk niteliğinde olan bu uygulama ile online yemek siparişi verilebilmesinin yanı sıra, Misket programı ile hem restoranlarda hem de online siparişlerde yüzde 10’a varan puan kazanmak mümkün. Sodexo Plus üzerinden üye restoran arama, restoranda kartsız mobil ödeme, harcama geçmişi ve bakiye görüntüleme gibi birçok fonksiyondan yararlanmak mümkün olacak.


Hibya Haber Ajansı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder