İller

6 Ocak 2020 Pazartesi

Tamoniki.com ve MetLife, avantajlı ferdi kaza sigortası için işbirliği yaptı


 


Tamoniki.com, kullanıcılarına en avantajlı teminat seçeneklerini sunma yolunda işbirliklerine devam ediyor. Ferdi kaza sigortasında 150 yılı aşkın deneyimi bulunan ve 40’tan fazla ülkede hizmet veren MetLife ile anlaşan sigorta karşılaştırma sitesi Tamoniki.com, işbirliği kapsamında en avantajlı ferdi kaza sigortalarını müşterilerine sunuyor.

Sigorta araşılaştırma sitesi Tamoniki.com, kasko ve trafik sigortası dışında artık ferdi kaza sigortası için de fiyat teklifleri vermeye başlıyor. 150 yılı aşkın tecrübesiyle 40’tan fazla ülkede hizmet veren MetLife ile yapılan işbirliği ile Tamoniki.com kullanıcıları, bundan böyle ferdi kaza sigorta tekliflerine de ulaşma imkanı bulacak.

MetLife işbirliği ile ilgili olarak Tamoniki.com CEO’su Pedro Tabernero “Kasko ve trafik sigortası alanında verdiğimiz hizmetin yanına ferdi kaza sigortası seçeneğini ekleyerek kullanıcılarımıza daha geniş bir çerçevede hizmet sunmaya başladık. İşbirliğimiz sayesinde araç sigortaları için platformumuza gelen kullanıcılarımız özellikle MetLife ürünleriyle de karşılaşacak ve MetLife yetkilileri ile iletişime geçerek işlemlerini tamamlayabilecekler. Yaptığımız bu işbirliğinin hem iki marka hem de sigorta sektörünün dijitalleşme süreci için faydalı ve başarılı olmasını diliyorum” dedi.

MetLife Türkiye Genel Müdürü Deniz Yurtseven ise Tamoniki.com işbirliği ile ilgili olarak şöyle konuştu: “MetLife olarak dağıtım kanalı ağımızı genişleterek müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an, mümkün olan her noktada yanlarında olmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Bu hedefimize hizmet edeceğini düşündüğümüz işbirliklerine her zaman açığız. Tamoniki.com da bu anlamda bizim için oldukça önem taşıyor. Bundan sonra Tamoniki.com kullanıcıları MetLife ile ferdi kaza sigortası kategorisinde de karşılaştırma yaparak kendileri için en uygun ürüne karar verebilecekler. Hem MetLife hem de Tamoniki.com adına işbirliğimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

 

Sigorta yaptırmak isteyenlere şeffaf, hızlı ve kişiye özel teklifler sunan Tamoniki.com, tüm sigorta şirketlerine eşit mesafedeki duruşuyla tüketiciye seçme hakkı sağlayarak onların işini kolaylaştırıyor. Güçlü ve güvenli dijital altyapısıyla Tamoniki.com, sigorta karşılaştırması için harcanan zamanı birkaç dakikaya indirerek kullanıcılarına zamandan tasarruf sağlıyor. Kullanıcılar, Tamoniki.com sayesinde başka hiçbir yerde göremeyecekleri detaydaki karşılaştırma sonuçlarını inceleyerek, kendisine en uygun fiyat teklifini veren sigorta şirketlerinin yetkilisiyle iletişime geçebiliyor ya da sigorta şirketlerinin web siteleri üzerinden satın alma işlemini tamamlayabiliyor. Satın alma kararını veren kullanıcı sigorta şirketine nasıl ulaşmak istediğine kendisi karar veriyor. İsterse web sitesine geçiş yapabiliyor, direkt sigorta şirketini arayabiliyor ya da şirketin kendisini aramasını talep edebiliyor.

Tamoniki.com hakkında

25 yıldır 8 ülkede dijitalleşme alanında ilklere imza atan, 9.000’den fazla çalışanıyla İngiltere, İspanya, İtalya, Fransa, ABD, Kanada, Hindistan ve Meksika'da faaliyet gösteren Admiral Group bünyesinde yer alan sigorta karşılaştırma sitesi Tamoniki.com, sigortacılık sektörünün dijitalleşme sürecine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur. Güçlü teknolojik altyapısıyla trafik sigortası ve kasko yaptırmak isteyenleri; kolay, hızlı ve kişiye özel tekliflere yönlendiren Tamoniki.com, anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinin doğru müşterilerilerle daha hızlı buluşmalarını sağlar. Sadece karşılaştırma yapan yeni iş modeliyle sigortacılık sektörüne yeni bir soluk getiren Tamoniki.com, kullanıcılarına yeni dijital çözümler sunma yönündeki çalışmalarına devam etmektedir.www.tamoniki.com

MetLife hakkında

MetLife, Inc. (NYSE: MET), bağlı ortaklıkları ve iştirakleri kanalıyla ("MetLife"), bireysel ve kurumsal müşterilerinin değişen dünyada ilerlemelerine yardımcı olmak amacıyla sigorta, yıllık gelir sigortaları, çalışan yan hakları ve varlık yönetimi sağlayan dünyanın lider finansal hizmet şirketlerinden biridir. 1868'de kurulan MetLife, global olarak 40’tan fazla pazarda faaliyet göstermektedir ve Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Latin Amerika, Asya, Avrupa ve Orta Doğu’da lider konumlardadır. Ayrıntılı bilgi için www.metlife.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Hibya Haber AjansıHiç yorum yok:

Yorum Gönder