İller

13 Eylül 2020 Pazar

Gölbaşı Bahçelievler mahallesi yeni parkına kavuştu


Gölbaşı Belediyesi, belediyecilik hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bahçelievler Mahallesi’nin parkına kavuştuğunu söyleyen Ramazan Şimşek, “Gölbaşılı vatandaşlarımızı yeşile parka ve bahçeye kavuşturmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Gölbaşı halkından gelen talepler doğrultusunda belediyecilik hizmetlerine devam ettiklerini ve özellikle park ve bahçelerdeki yenileme ve yapım çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Başkan Ramazan Şimşek “Vatandaşlarımız bizden o alanda ihtiyaç gördükleri dinlenme alanını talep ettiler. Bizde o talepler doğrultusunda harekete geçtik ve Bahçelievler Mahallemiz kısa bir sürede yeni parkına kavuştu. Sağlık Ocağımızın karşısına böyle bir dinlenme alanı yaparak vatandaşlarımızın bekledikleri süreçte keyifli vakit geçirebilmelerini amaçladık.Gölbaşılı kardeşlerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

 

Dinlenmek için çok güzel bir alana kavuştuklarından duydukları mutluluğu dile getiren vatandaşlar ise Başkan Şimşek’e emeklerinden ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Hibya Haber AjansıHiç yorum yok:

Yorum Gönder