İller

4 Ekim 2020 Pazar

sigortaladım.com Migros iş birliği ile kazandırmaya devam ediyor


sigortaladım.com’un Migros’a özel kampanyası kapsamında; sigortaladım.com üzerinden ihtiyacına en uygun kasko veya trafik sigortası teklifini online satın alan kullanıcılara 250 TL’ye varan Migros dijital alışveriş kodu hediye ediliyor.


sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren, “Güvenilir bir sigorta platfomu olarak online ve çağrı merkezi kanallarımız üzerinden hizmet sunuyoruz. Sigorta sektöründe doğru bilginin kaynağı olması vizyonuyla hizmet veren platformumuzda, temel amacımız yalnızca karşılaştırmalı olarak teklif sunmak değil. Aynı zamanda doğru ve tarafsız bilginin kaynağı olma, sektörü ve tüketiciyi bilgilendirme misyonunu da üstleniyoruz. Tüketiciye ‘Sigortana İyi Bak’ diyor ve ktüketicilerin bu alanda bilgilenmesini, ihtiyacına en uygun doğru ürünü almasını, tarafsız ve şeffaf bilgiler ışığında doğru tercih yapmasını sağlamayı hedefliyoruz” dedi. Özveren, “Migros gibi değerli bir markayla gerçekleştirdiğimizbu işbirliği sayesinde müşterilerimiz için ayrıca katma değer sağlamaktan da büyük memnuniyet duyuyoruz” diye ifade etti.


sigortaladım.com’un Migros’a özel kampanyasında kazanılacak dijital alışveriş kodu tutarları, satın alınan trafik sigortası ya da kasko sigortası poliçe priminin tutarına göre belirlenmektedir.


Hibya Haber AjansıHiç yorum yok:

Yorum Gönder