İller

24 Ocak 2021 Pazar

Öğrencilerin tercihi teknolojik hediyeler


Yarıyıl tatiliyle dinlenme fırsatı bulacak öğrencileri şimdiden tatil ve karne heyecanı sardı. Ebeveynlerin karne hediyesi tercihleri arasında her zamankinden daha üst sıralara çıkan teknolojik ürünler ise MediaMarkt Türkiye’de indirime girdi. MediaMarkt’ta akıllı telefonlarda, monitörlerde, bilgisayar ve yazıcılarda çok çeşitli indirimler bulunuyor.

Yoğun bir öğretim döneminin ardından milyonlarca öğrenci Cuma günü yarıyıl tatiline girecek. Pandemi nedeniyle teknolojik ürünlerin önemini her geçen gün daha da fazla hissettiğimiz bugünlerde çocukların ve tüm öğrencilerin, ailelerinden “karne hediyesi” beklentileri de bu ürünler dahilinde oluyor. Özel günlerde teknolojiseverlere çeşitli kampanyalar ve renkli fırsatlar sunan MediaMarkt, öğrencilerin bu talebine cevap vererek birçok üründe indirim gerçekleştirdi. MediaMarkt’ın kampanyası hem Türkiye genelindeki 80 mağazasında hem de online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de 22 Ocak tarihine kadar geçerli olacak. 

 

Uzaktan eğitim ve pandemiyle birlikte evlerde geçirilen vakit artıyor, bunun da önemli bir kısmı bilgisayar gibi cihazların karşısında harcanıyor. Bu konuda teknolojiseverlere çözümler sunan MediaMarkt, bu kapsamda monitörlerde de indirimler gerçekleştiriyor.


Hibya Haber AjansıHiç yorum yok:

Yorum Gönder