![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgisZCm2hvzTOwW-114C_tguT1e7wFXd_9onDmSMP0KXg0xLljQ1ANRJ5CCO6FfqoYDeBdsf1J-MaYS3y7-BDQSwKnK5mFEEU8bgNUzvC1hi3RfrsvRpaZ3qZqVs3f859eOqPhwnXNxmf0/s1600/KurumHaberleri.jpg)
Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş'de net kar 36 milyon TL'ye yükseldi.
Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:
''Arzum'un gelirleri geçen yıla kıyasla %36 oranında artarak 607 milyon TL oldu. Halka arza ilişkin tek seferlik giderler hariç FAVÖK marjı %12 olarak gerçekleşirken, net kar da %137’lik bir artışla 36 milyon TL’ye yükseldi. Aynı dönemde ihracat gelirlerimizin toplam gelirlerimiz içindeki payı da geçen yıla kıyasla 2 Y.P. artarak %12 oldu.''
Hiç yorum yok:
Yorum Gönder