İller

9 Ağustos 2021 Pazartesi

TÜGVA KONYA’DA VURAL’LA DEVAM


Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Konya İl Temsilciliği 3. Olağan Genel Kurul'u Mevlana Kültür Merkezi, Sultan Veled Salonu'nda gerçekleştirildi. Programa, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Adnan Bahçeci, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Selman AVCI, Konya Büyük Şehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Alper ORAL, TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Emrah ÖZGÜL, TÜGVA Bölge Koordinatörü Osman Faruk Demirli ve davetliler katıldı.
 
Genel kurulda konuşan protokol üyeleri,  görevine devam eden Veli VURAL ve yönetimine başarılar diledi. Ortaokuldan, liseye, Üniversite'den Kadın ve Aile Koordinatörlüklerinin 2019-2020 faaliyetlerini sunulduğu Genel Kurul'da yeni yönetim tanıtıldı ve önceki dönemde görev yapmış yöneticilere plaket takdiminde bulunuldu.
 
TÜGVA'da Konya İl Temsilcisi olan Veli Vural, kendilerini bu göreve tekrardan layık gören TÜGVA yönetimine teşekkür etti. TÜGVA'nın varlık sebebini idrak etmiş, sorumluluk bilinci ile gece gündüz demeden çalışacak gönüllülerle taze ve heyecanlı bir soluk olarak bu göreve hemhal olduklarını belirten Vural, "Türkiye'nin gençliği için çıktığımız bu yolda, her geçen gün büyüyen kocaman bir aile olduk. TÜGVA ailesi olarak çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, saygı, paylaşım ve hassasiyet ilkelerini benimsemiş, özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi, ceddini bilen ve sayan, milli ve manevi değerlerine bağlı; hasılı, Asım'ın nesli gibi nesiller yetiştirmek için canla başla çalışmaya devam edeceğiz" dedi. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder