İller

9 Aralık 2019 Pazartesi

Dior J’adore'dan masalsı davet

Yeni yıla girerken DIOR The Ritz Carlton’da rüya gibi bir davete imza attı. Monsieur Dior’un uğurlu rakamı 8’den ve kadın silüetinden ilham alan mutlak kadınsılığın simgesi Dior J’adore 20.yılını 2020’ye girerken bir davetle kutladı.

Davetliler Dior’un ikonik simgeleriyle yeni yıl ağacını süslerken J’adore’un çiçek bahçelerinden gelen esintiyle J’adore’un büyüsüne kapıldı.

Davete cemiyet ve sanat dünyasından Pelin Karahan, Aslıhan Doğan Turan, Bade İşçil, Deren Talu, Bahar Şer, Feryal Gülman, Begüm Özer, Melis Agazat, Begüm Özer, Pelin Kaya gibi birçok tanınan sima ve Dior Türkiye Marka Müdürü Bora Kurukahveciler, Pazarlama İletişim Müdürü Janet Medina katıldı.

Sektörünün en önemli firmalarından Arcon Kozmetik tarafından Türkiye’ye getirilen Dior başarılı bir davete daha imzasını attı.

Christian Dior markasının lüksü teninde hissetmek isteyen bayanların parfümü j’adore, yıllardır kadınların en çok tercih ettiği parfümlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Christian Dior J’adore alt notaları misk, sedir ağacı ve vanilya ile tamamlanıyor. Meyve şölenini andıran üst notalarını çiçek bahçesiyle buluşturan J’adore sofistike kokusunu davet boyunca tüm katılımcılarla paylaştı.

Zamansız lüksün içine dalmış gibi, kendine bakma zevkine kendini veren kadınların parfümü J’adore.

Her kadının kokusu bir mücevherdir. J’adore asil ve parlak olan, gösterişli, verimli bir hayali dünyaya çağırıyor. J’adore’un çiçek kokuları yasemin çiçeğinin önderliğinde, amfora şekilli şişesinin akan ve duyusal eğrileri ile onu efsanevi bir koku haline getiriyor. Ylang Ylang'ı Comoro Adaları, Damask Rose ve Sambac Jasmine'i kutlayarak, içeriğinde bahçelerden asil çiçekleri birleştiriyor.


Hibya Haber Ajansı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder