İller

10 Aralık 2019 Salı

Nude yeni yıl yemeğinde ünlü isimleri ağırladı

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası Nude, Akmerkez Paper Moon’da düzenlediği yeni yıl yemeğinde Sinem Güven, Tuvana Büyükçınar, Akasya Asıltürkmen, Ayşe Tolga, Sedef İybar, Elif Dağdeviren ve Jale Balcı gibi ünlü simaları ağırladı.

Yalın, zamansız ve duyulara hitap eden tasarım anlayışını dünyanın önde gelen tasarımcılarıyla çalışarak hayata geçiren Şişecam’ın global tasarım markası Nude, Akmerkez Paper Moon Restoran’da gerçekleştirdiği yeni yıl yemeğinde, Sinem Güven, Akasya Asıltürkmen, Ayşe Tolga, Sedef İybar, Elif Dağdeviren, Tuvana Büyükçınar, Ferin Batman, Jale Balcı ve Hande Çilek gibi isimleri ağırladı. Etkinlikte davetliler, Nude’un marka danışmanı ünlü Sommelier Yair Haidu ile özel bir kadeh tadımı gerçekleştirerek Nude’un Stem Zero koleksiyonunu deneyimlediler.

Gastronomi dünyasının en prestijli organizasyonlarından “Dünyanın En İyi 50 Restoranı Ödülü” 2019 birincisi, 3 Michelin yıldızlı Restaurant Mirazur*** Relais & Châteaux gibi dünyaca ünlü ve ödüllü restoranların ilk tercihi olan Nude Stem Zero koleksiyonu davetlilerin büyük beğenisini topladı.

Camın en yalın hali: ‘Nude’

Dünyanın üçüncü en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu'nun global tasarım markası Nude, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan Nude; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor.

Her koleksiyonunda cam teknolojisi ve işçiliğindeki hünerle tasarım yetkinliğini birleştiren Nude markası, kullanıcıların tutku ve zevklerini en estetik biçimde yansıtan, duyumlarını artıran yaratıcı koleksiyonlar içeriyor. German Design, Red Dot, Wallpaper Design ve IF Design gibi dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarında ödülleri bulunan Nude, ödüllü koleksiyon sayısını 36’ya yükseltti.

Nude tasarımları Milano ve Türkiye'de Paşabahçe Mağazaları'nda satılıyor. Global ölçekte ise Bergdorf Goodman, WallpaperSTORE*, The Conran Shop Paris ve London, La Rinascente Milan, MOMA (Francisco, New York, Tokyo), Lane Crowford Hong Kong, Printemps Paris satış noktaları arasında yer alıyor. nudeglass.com ile de dünyanın yüz yirmi ülkesine satış yapılıyor.
Hibya Haber Ajansı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder