İller

9 Mayıs 2022 Pazartesi

Bozkırlı Başkan Yavuzer, KONESOB Yönetimine seçildi.


Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinde Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. İki liste şeklinde gidilen seçimlerde mevcut başkan Muharrem Karabacak oyların çoğunluğunu alarak güven tazeledi.

84 odanın seçiminin ardından Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinde de seçim heyecanı yaşandı. 2 liste halinde girilen Olağan Genel Kurulda Muharrem Karabacak yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Selçuklu Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'nin (KONESOB), olağan genel kurulunda güven tazeleyen Başkan Karabacak'ın listesine Yönetim Kurulu üyesi olarak Bozkırlı oda Başkanı Niyazi Yavuzer'de girdi. 

Güven tazeleyen Başkan Karabacak, "Bismillah olacak' sözleriyle konuşmasına devam eden Karabacak, "Bugün gözler bu salonda, Türkiye buradan gidecek mesajlara odaklanacak. Bu mesajı hep birlikte verecek miyiz? Çok kıymetli büyüklerim, arkadaşlarım, sevgili kardeşlerim, biz büyük bir aileyiz. 84 Esnaf odamızla, 60 bin Esnaf ve Sanatkarlarımızla, 648 hazirun, 252 denetim kurulumuzla büyük bir aileyiz. Ne mutlu ki, böylesine eşsiz ve seçkin bir ailenin neferiyiz… 

Bu duygu ve düşüncelerle olağan Genel Kurumuzun, başta esnaf ve sanatkarlarımıza, odalarımıza, Konya'mıza ve Ülkemize hayırlı olmasını diler, hepinize ayrı ayrı çok çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Muharrem Karabacak Başkanlığındaki KONESOB'un yeni yönetimi şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu: Emin Baranok, Osman Alp, Kadir Kağnıcıoğlu, Ahmet Şen, Yalçın Bozkır, Fikri Kurt, Niyazi Yavuzer, Feridun Göner.
Yönetim Kurulu yedek: Erol Karamanlı, Faruk Aydın, Mehmet Ünlügül, Arif Yeşildaş, Yusuf Ertuğrul, Erden Öztek, İbrahim Işık, Murat Petek, Adil Dönek.

Denetim Kurulu: Hilmi Aydın, Mehmet Günbaş, Ali Serdar Uzal, Ömer Dağ, Mustafa Ünver.
Denetim kurulu yedek: Abdullah Acıbadem, Mehmet Adil, Ahmet Zafer Çağlak, Muhammet Acar, Abidin Dilber.

Disiplin Kurulu: Veyis Güçlü, Kenan Almaz, Ramazan Yalçınkaya, Muhlis Bülbül, Ramazan Kuşpınar.
Disiplin Kurulu yedek: Cemal Kınaç, Levent Emir, Kadir Erölmez, Ramazan Söğüt, Mustafa Yazar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder