İller

23 Haziran 2022 Perşembe

​Hasan Kılca: Karatay’ımız İçin Hep Birlikte Çalışıyoruz


Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Mahalle Ziyaretleriyle Esnaf Ve Vatandaşın Taleplerini Yerinde Dinliyor

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, sık sık gerçekleştirdiği esnaf ve mahalle ziyaretleri kapsamında hemşehrileriyle bir araya geliyor. Vatandaşın her konudaki fikirlerini, talep ve isteklerini dinleyen Başkan Hasan Kılca; çözüm odaklı bir anlayışla Karatay'a hizmet ettiklerini ifade ederek, hedeflerini Karatay'ın hem bugününe hem de geleceğine değer katmak olarak özetledi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, mahalle ziyaretleri yaparak esnaf ve mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor.

Karatay Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri, Karatay Belediyesi Meclis Üyeleri ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile teşkilat mensuplarının da eşlik ettiği söz konusu ziyaretlerde Başkan Hasan Kılca, bölge esnafı ile vatandaşların taleplerini yerinde alarak çözüm üretiyor.

KARATAY'IMIZ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ

İlçeye yaptıkları yatırım ve hizmetleri bu anlayışla hayata geçirdiklerinin altını çizen Başkan Hasan Kılca da, yeni proje ile hizmetlerin yerinde planlanmasında bu ziyaretlerin kendilerine büyük katkı sağladığını ifade etti.

Hasan Kılca, Karatay'ın 80 mahallesinin tamamını birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla yönettiklerini söyleyerek; "Karatay'ın hem bugününe hem de geleceğine kalıcı ve güçlü eserler emanet etmek için çalışıyoruz. Bunu yaparken elbette Konyamız ve ilçemiz için çok önemli olan esnaflarımız ile hemşehrilerimizi ihmal etmiyoruz. Sık sık yaptığımız mahalle ziyaretleriyle hemşehrilerimizin ihtiyaçları yerinde tespit ederken, ilçemizin yaşam standardına katkı sağlayacak her türlü planlamalarımızı da yapma imkânı buluyoruz. Amacımız Karatay'ın sadece bugününe değil geleceğine de değer katmaktır. Bu vesileyle desteğini ve duasını bizlerden eksik etmeyen hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Köklü geçmişi ile geleceğe ışık tutan Karatay'ımız için hep birlikte üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz" dedi.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder