İller

2 Ağustos 2022 Salı

​Konyagiad Başkanı Korkmaz’dan Askon’a Ziyaret


TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gülvezir Korkmaz, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Konya Şubesini ziyaret etti. Başkan Atilla Sinacı ile bir süre görüşen Korkmaz, "Yakın iş birliği ve yürütülecek ortak projeler ile Konya'mızın gücüne güç katmak istiyoruz" dedi.

Türkiye Girişimci İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Genç İş İnsanları Derneği (KONYAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gülvezir Korkmaz, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Konya Şubesi'ni ziyaret etti.

Başkan Atilla Sinacı ile bir süre görüşen Korkmaz'a yönetim kurulu üyeleri Murat Küçükaladağlı, Mustafa Yavuz Tezcan, Fatih Baykara ve Nihat Ekmekci eşlik etti.

"Amacımız Konya'mızın gücüne güç katmak"

Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette ikili iş birlikleri ve ortak projeler görüşüldü. Konya'nın giderek büyüyen ve gelişen bir sanayi şehri olduğunu belirten KONYAGİAD Başkanı Gülvezir Korkmaz, sürekli kendisini yenileyen üretici firmaların başarılarının kendilerine çok mutlu ettiğini belirtti. Geçtiğimiz günlerde açıklanan İSO İkinci 500 Sanayi Kuruluşu listesinde yer alan 15 Konya firmasının şehrin gücünü bir kez daha ortaya koyduğunu belirten Korkmaz, sanayicileri ve tüm çalışanları kutlayarak başarılarının devamını diledi. Başkan Korkmaz "Ülkemizin ve şehrimizin daha müreffeh yarınlara kavuşması için dur durak bilmeden çalışan ve üreten Konya sanayisi, ülke ekonomisine sağladığı katkı ve istihdam olanaklarıyla bizlerin gurur kaynağıdır. Özel sektörümüzün gayreti geleceğe dair umutlarımızı daha da artırmaktadır. Biz de sanayicimizin gelişimine katkı vermenin derdi ve çabasındayız. Bu amaçla ASKON ile birlikte yapacağımız iş birliklerinin ve ortak projelerin şehrimizin gücüne güç katacağına inanıyoruz. Sürekli ifade ettiğimiz gibi, bizim en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimizdir. Misafirperverlikleri için ASKON Başkanı Sayın Atilla Sinacı ile kıymetli çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum" dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ASKON Başkanı Atilla Sinacı da KONYAGİAD Başkanı Gülvezir Korkmaz ile yönetimi kurulu üyelerini ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Şehir ekonomisinin değerlendirildiği ve ortak projelerin görüşüldüğü ziyaret hatıra fotoğrafının çektirilmesiyle sona erdi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder